Czy Bitcoin zaoferuje wolność walutową nawet po masowej adaptacji?

David Cox David Cox Wyślij maila 1 godzinę temu 2 minuty temu czytaj

Oferta Bitcoinów Wolność walutowa
Bitcoin to krypto waluta, która umożliwia transakcję pieniężną bez udziału pośredników. Można za jej pomocą dokonywać różnych transakcji, takich jak rezerwacja biletów lotniczych, zakupy wielu towarów i zakup zapasów. Wiele osób rozumie Bitcoin jako spekulacyjny rodzaj inwestycji do przeprowadzenia transakcji online. Jest to doskonała forma waluty, ponieważ nie może być cenzurowana, skonfiskowana ani zawyżona. Jednakże, istnieje wiele obaw w umysłach ludzi, czy Bitcoin będzie w stanie być królem kryptokurny nawet po masowej adaptacji.

Cena Bitcoina wynosiła 3500 dolarów na początku roku i wzrosła do około 10.000 dolarów tego lata. Drastycznie spadła do 7000 dolarów z powodu napięcia związanego z tym, czy planowana kryptowaluta Facebooka spowoduje, że organy regulacyjne i bank centralny będą musiały podjąć kroki prawne przeciwko kryptowalucie.

Czy uważasz, że Bitcoin będzie rządził nawet po masowym przyjęciu?

W ostatnim tweecie Layah Heilpern zapytała: „Czy Bitcoin zdominuje rynek kryptoński nawet po masowej adopcji?“. Cóż, jest wielu, którzy wierzą, że Bitcoin może trafić 100.000 dolarów za Bitcoina w ciągu najbliższych dwóch lat, i może osiągnąć 500.000 dolarów za Bitcoina do roku 2030. Możliwe powody, aby sądzić, że Bitcoin pozostanie królem kryptokurcji ze względu na jego prostą sieć i zaawansowane innowacje techniczne. Piorunowa sieć Bitcoinów wydaje się zmniejszać swoją popularność na rynku.

Ale aby temu przeciwdziałać, opracowali protokół drugiej warstwy, który oferuje tańsze i szybsze płatności i utrzymuje poziom decentralizacji na rynku. Pozostałe portfele kryptokurwalutowe mają różne powiększenia na górze portfela, aby uczynić go bardziej atrakcyjnym. Natomiast na rynku realnym ludzie wolą kupować i trzymać Bitcoin niż jakąkolwiek inną kryptocurrency, ponieważ istnieje cyfrowy sklep z wartością. A także, aby dać twardą konkurencję dla innych portfeli krypto walutowych, Bitcoin Era  wydaje się wzmacniać płynny łańcuch boczny i marginalną poprawę i zwiększoną prywatność.

Bitcoin vs. tradycyjne aktywa: Kto wygra?

Porównując wartość złota z Bitcoinem w dłuższym okresie czasu, okazało się, że nawet jeśli wartość Bitcoina przekroczy w najbliższej przyszłości rynkowy limit dla złota. Jednakże, złoto zawsze było doskonałym magazynem wartości dla różnych portfeli inwestycyjnych.

Co więcej, cena Bitcoinu jest nie tylko zmienna, ale również nieprzewidywalna. Cena Bitcoin wydaje się być zmieniana przez wiele rzeczywistych przypadków i scenariuszy, takich jak masowa adaptacja. Mimo to, na cenę złota wpływa zmiana wartości dolara na rynku międzynarodowym i z tego powodu ceny złota nie są niestabilne.

Kiedy porównuje się Bitcoin z innymi aktywami, takimi jak akcje i obligacje, okazuje się, że Bitcoin może dać wyższy zwrot. Może on znacząco zaoszczędzić na stratach podatkowych, które osoba może ponieść, inwestując swoje pieniądze w akcje lub obligacje. Jednak zmienność cen Bitcoinu sprawia, że jest on mniej popularny w porównaniu z innymi aktywami. Cena Bitcoinu drastycznie spadłaby z powodu czynników zewnętrznych, takich jak masowa adaptacja, podaż i popyt. Podczas gdy ceny akcji i obligacji nie spadłyby drastycznie z powodu jakichkolwiek zmian na rynku, ich ceny zwykle spadłyby o 0,5-3 %. Jeśli jednak jesteś skłonny zainwestować w kryptowaluty, aby osiągnąć większy zysk, to libra-maximizers.com jest idealnym miejscem dla Twoich potrzeb inwestycyjnych. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić stronę internetową.